Usługi Description

Oferujemy profesjonalną aplikację folii ochronnej. Najskuteczniejsza ochrona dla Twojego samochodu

gswf logo

Folia ochronna lakieru (PPF, Clear Bra) wkroczyła w nową erę, a międzynarodowy rynek rozwija się bardzo szybko.

Istnieje ogromny wzrost liczby instalatorów PPF; od hobbystów, dealerów samochodowych, detailerów i specjalistycznych sklepów dla aplikatorów przemysłowych, wojskowych, a nawet produktów konsumenckich.

GSWF jest na czele tego wschodzącego rynku PPF.

Już teraz możemy pochwalić się największym katalogiem 38 produktów, który stale się powiększa. Od błyszczącego, satynowego, matowego, PPF na reflektory i szyberdach do największego gracza wśród wszystkich, 27 opcji folii ochronnych. Wspaniałe produkty, wiodące w branży gwarancje (dożywotnie) i rygorystyczne szkolenia wysokiej klasy sprawiają, że GSWF jest liderem na rynku.

INNOWACYJNOŚĆ
Nasze produkty to rozwiązania przyszłości. 25 letnie doświadczenie w produkcji sprawia, że jakością wyprzedzamy konkurencję. Jako jedyni oferujemy pełne rozwiązanie systemowe oraz kolorowy PPF w ponad 28 kolorach! Nasze flagowe produkty posiadają dożywotnią gwarancję!

 

BADANIA
Stale prowadzimy badania naszej produkcji. Korzystamy z trzech niezależnych ośrodków badawczych w Berlinie, Szanghaju i Tokyo. Rygorystycznie dbamy o powtarzalność oraz najlepszą jakość produktów.

 

TECHNOLOGIA
100% TPU PPF w innowacyjnej technologi TPU. Większość produktów dostępnych dziś na rynku to przestarzała technologia PPF

 

PERFECT CUT GSWF
Posiadamy dedykowane oprogramowanie z bazą gotowych wykrojników.
Obejmuje ona nowe modele pojazdów, motocykli, ciężarówek, łodzi oraz camperów również wnętrz.

 

Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem